Home / VIJESTI / Messenger dobio novu opciju

Messenger dobio novu opciju

Facebook i dalje nastavlja nadograđivati svoje aplikacije.

Novi dodatak u popularnoj aplikaciji za dopisivanje usavršava grupne razgovore. Sada, slično kao i u WhatsAppu, tamo postoje i administratorske ovlasti.

Riječ je o svojevrsnoj propusnici koju mora odobriti jedan od sudionika razgovora, s time da se bez nje ne može niti pristupiti razgovoru.

Facebook uvođenjem administratora u grupne razgovore nastoji poboljšati opciju koja u trenutnom stadiju podržava do 250 sudionika.

Korisnici će nakon najnovije nadogradnje moći slati poveznice/linkove kojima se njihovi prijatelji mogu pridružiti grupnom razgovoru, naravno – nakon odobrenja administratora.

About Ekran

Check Also

Krah BH politike!

Ispred zgrade OHR u Sarajevu u utorak 2. 6. 2026. godine pokazala se realna i …