Dušan Bajević, legendarni Princ sa Neretve, imao je prvu press
konferenciju u svojstvu selektora nogometne reprezentacije BiH. Nema
sumnje da je Bajević najbolje moguće rješenje za selektorsku poziciju.
Međutim, teško je povjerovati da može napraviti bilo kakav pomak,
budući da u Nogometnom savezu sjede ljudi koji su sve samo ne sposobni
i nesumnjivo pošteni. Uostalom, dosadašnji neuspjesi reprezentacije su
većim dijelom neuspjesi NS BiH, nego prethodnih selektora.
Bajeviću, legendi jugoslovenskog i bh nogometa, svakako treba
poželjeti sve najbolje. On se prihvatio “nemoguće misije“! Uprkos
najboljim željama, teško je vjerovati da se bilo šta može učiniti u bh
nogometu bez temeljitog “čišćenja“ u NS BiH! Sretno Duško!
Ekran Portal sa stavom